خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۵/۰۴/۱۵ ۱۰:۳۶
شناسه خبر : ۹۵۰۴۱۵115

اعلام محدودیت های ترافیکی عید فطر در کلانشهر زاهدان/ بلوار بهداشت و خلیج فارس یک طرفه می شود

به نقل از عصرهامون : سرهنگ ابوالحسن ملکی در گفت و گو با خبرنگار ما گفا، در تشریح محدودیتهای ترافیکی عید فطر در استان اظهار داشت: از آنجایی که نماز عید فطر در ۲ محل مختلف برای شهروندان شیعه و سنی برگزار می شود لذا  مصلی المهدی (عج) در بزرگراه خلیج فارس، ابتدای بلوارپرستار و […] ...

به نقل از عصرهامون :

سرهنگ ابوالحسن ملکی در گفت و گو با خبرنگار ما گفا، در تشریح محدودیتهای ترافیکی عید فطر در استان اظهار داشت: از آنجایی که نماز عید فطر در ۲ محل مختلف برای شهروندان شیعه و سنی برگزار می شود لذا  مصلی المهدی (عج) در بزرگراه خلیج فارس، ابتدای بلوارپرستار و عیدگاه برادران اهل سنت در کمربندی گوربند، برای رفت محدودیت ترافیکی نخواهند داشت.

وی ادامه داد: در برگشت از نماز عید، از بزرگراه خلیج فارس تا میدان دکتر حسابی و بلوار بزرگمهر نیز تا تقاطع دانشجو  وهمچنین از کمربندی بلوار بهداشت تا میدان امام رضا(ع) و از کمربندی بلوار سرداران شهید تا تقاطع امام سرداران به صورت یک طرفه خواهد بود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: براساس هماهنگی های صورت گرفته با اتوبوسرانی، وسایل نقلیه عمومی از ابتدای صبح آمادگی عزیمت نمازگزاران به مصلی و برگشت آنان را سرویس دهی خواهند کرد لذا از شهروندان در خواست می شود برای جلوگیری از بار ترافیکی از وسایل نقلیه عمومی استفاده نمایند.
سرهنگ ملکی در ادامه تصریح کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی از همان ابتدای صبح در صورت مشاهده خودروهای پارک شده در محل برگزاری نماز و خودرو هایی که برای تردد مشکل ایجاد نمایند ، نسبت به انتقال خودروها به پارکینگ اقدام می‌کند.
وی در پایان گفت: پلیس تمام تمهیدات لازم جهت اجرای روان ترافیک را فراهم کرده و امید داریم با همکاری شهروندان طرح بدون مشکل اجرا شود.