سه شنبه, ۲۳ مرداد , ۱۳۹۷
۷:۰۰:۱۳ - سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵
کدخبر : ۹۵۰۴۱۵82
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مولوی سلامی
عید فطر در ایران مشترک است/ انسجام و وحدت میان شیعه و سنی ناکامی دشمنان را به دنبال دارد
مولوی نذیر احمد سلامی درگفت و گو با خبرنگار عصرهامون با بیان اینکه اعلام رویت ماه توسط دفتر مقام معظم رهبری برای همه ملت ایران حجت است اظهار داشت: این که اهل سنت عیدی جدا از تشیع داشته باشند درست نیست عید فطر بستگی به رویت ماه دارد و برای همه مردم کشور یکی است. […]

مولوی نذیر احمد سلامی درگفت و گو با خبرنگار عصرهامون با بیان اینکه اعلام رویت ماه توسط دفتر مقام معظم رهبری برای همه ملت ایران حجت است اظهار داشت: این که اهل سنت عیدی جدا از تشیع داشته باشند درست نیست عید فطر بستگی به رویت ماه دارد و برای همه مردم کشور یکی است.
وی با بیان اینکه در ایران سیستم های استهلال بسیاری قوی فعال هستند تصریح کرد: پس از اعلام این کمیسیون ها و تحقیق و تایید مقام معظم رهبری عید اعلام می شود بنابراین این عید میان شیعه و سنی مشترک است .
مولوی سلامی عید فطر را عید بزرگ مسلمانان خواند وافزود: اعلام هم صدا عید فطر شیعه و سنی اتحاد و یکپارچگی دنیای اسلام را به رخ جهانیان می کشد و این وحدت و انسجام میان شیعه و اهل سنت ناکامی دشمنان اسلام و مسلمین را به دنبال دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آخرین اخبار مهم ایران و جهان
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
به کانال تلگرامی ما بپیوندید جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید
  • Polls

    How Is My Site?

    View Results

    Loading ... Loading ...