تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ تیر ۱۴۰۱ - ۷:۵۵
کد خبر : 3893

تحویل سوخت تنها با کارت سوخت مربوط به همان خودرو مجاز است.

تحویل سوخت تنها با کارت سوخت مربوط به همان خودرو مجاز است.

فرماندار ایرانشهر گفت: برابر تصمیمات جلسه مورخ ۱۴۰۱/۳/۲۸ کمیته سوخت ایرانشهر، از این پس، تحویل سوخت به خودروها تنها با کارت سوخت مربوط به همان خودرو مجاز است و کارت سوخت غیر مرتبط، ضبط و ابطال خواهد شد. به گزارش پایگاه خبری سستان و بلوچستان علی شعبانی ابراز داشت:  علاوه بر ضبط کارت غیر مرتبط،

فرماندار ایرانشهر گفت: برابر تصمیمات جلسه مورخ ۱۴۰۱/۳/۲۸ کمیته سوخت ایرانشهر، از این پس، تحویل سوخت به خودروها تنها با کارت سوخت مربوط به همان خودرو مجاز است و کارت سوخت غیر مرتبط، ضبط و ابطال خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری سستان و بلوچستان علی شعبانی ابراز داشت:  علاوه بر ضبط کارت غیر مرتبط، کارت سوخت خودرویی که با کارت های دیگر اقدام به سوخت گیری کند نیز ضبط خواهد شد.

شعبانی با بیان اینکه روزانه بسیار بیش از سوخت مورد نیاز در شهرستان توزیع می شود گفت : علت صف های طولانی، ناشی از کمبود یا عدم حمل به موقع سوخت نیست بلکه ناشی از ایجاد اخلال از سوی افراد قانون شکن و سودجو است که با کارت سوخت های متعدد به انگیزه عرضه خارج از شبکه مدام در صف اند و مخل نظم و آرامش عمومی هستند.

معاون استاندار و فرماندار ایرانشهر با اشاره به تصمیم کمیته سوخت شهرستان بر تشدید نظارت بر روند عرضه سوخت گفت: جایگاه های عرضه سوخت مکلف اند ضمن جلوگیری از سوخت گیری خودروها با کارت خودرو های دیگر، هر روزه فهرست و مشخصات خودروهایی که در جایگاه سوخت گیری کرده اند را به کمیته سوخت شهرستان ارایه کنند و ناحیه پخش فرآورده‌های نفتی ایرانشهر نیز موظف است با بررسی سیستمی و دقیق، نسبت به ابطال تمام کارت های غیر مرتبط استفاده شده اقدام نماید.

فرماندار ویژه ایرانشهر با اشاره به برنامه ساعات کار تنظیم شده برای جایگاه های عرضه سوخت گفت: جایگاه های رسالت و نخلستان به صورت شبانه روزی و سایر جایگاه های ایرانشهر از ساعت ۰۶.۰۰ بامداد تا ۲۳.۰۰ شب فعالیت خواهند داشت.
شعبانی گفت تحویل سوخت در ظرف و مخازن غیر از باک خودرو تخلف است و در صورت مشاهده، با عوامل برخورد و جرایم سنگین اعمال خواهد شد.

وی افزود: روند تحویل سوخت به خودروهای مسافران طبق برنامه جاری انجام و تغییری نیافته است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر با اشاره به اینکه یکی از مسایل ایجاد نابسامانی در تحویل سوخت، تاخیر در صدور کارت های المثنی است از شرکت پخش فرآورده‌های نفتی خواست تا در خصوص صدور کارت سوخت خودروهایی که به هر دلیل نیازمند کارت جدید هستند و همچنین اصلاح کارت سوخت به نام مالک خودرو در هر زمان، تسریع نمایند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.