تاریخ انتشار : سه شنبه 2 آذر 1400 - 6:32
کد خبر : 1594

شرکتهای تامین و توزیع گاز مایع در هر شرایطی موظف به تامین گاز مصرفی مردم استان هستند

شرکتهای تامین و توزیع گاز مایع در هر شرایطی موظف به تامین گاز مصرفی مردم استان هستند

      سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت:شرکتهای تامین و توزیع گاز مایع در هر شرایطی موظف به تامین گاز مصرفی مردم استان هستند و باید با برنامه ریزی نسبت به جذب صددرصدی سهمیه گاز اقدام نمایند. به گزارش پایگاه خبری سیستان و بلوچستان؛ جلسه بررسی وضعیت تامین گاز مایع به ریاست داوود

 

 

 

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت:شرکتهای تامین و توزیع گاز مایع در هر شرایطی موظف به تامین گاز مصرفی مردم استان هستند و باید با برنامه ریزی نسبت به جذب صددرصدی سهمیه گاز اقدام نمایند.

به گزارش پایگاه خبری سیستان و بلوچستان؛ جلسه بررسی وضعیت تامین گاز مایع به ریاست داوود شهرکی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و با ارتباط ویدئو کنفرانسی با فرمانداران جنوب صبح امروز در سالن این معاونت برگزار شد.

گفتنی است، در این جلسه گزارش وضعیت توزیع گاز مایع در شهرستانهای جنوبی استان از سوی فرمانداریها ارائه شد و
عدم جذب سهمیه گاز شرکتهای موزع به دلیل کمبود و یا نقص ناوگان حمل و نقل از مشکلات حوزه گاز مایع عنوان شد.
داوود شهرکی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری؛ در این نشست اظهار داشت: شرکتهای موزع گاز مایع متعهد به تامین گاز مصرفی مردم هستند و قابل قبول نیست که در ابتدای فصل سرما به دلیل کمبود و یا نبود کشنده نیاز منطقه را تامین نکنند.

شهرکی تاکید کرد: در هر شرایطی شرکتها مسوول تامین گاز مصرفی مردم هستند و در قبال این امر متعهد هستند و با برنامه ریزی شرایط را به نحو مطلوب فراهم کنند.
شهرکی گفت: در صورت عدم تامین و توزیع گاز با شرکتهای تامین و توزیع گاز مایع برخورد خواهد شد.
شهرکی بیان داشت: شرکتهایی که در ناوگان حمل و نقل مشکل دارند باید تجهیز شوند و با انعقاد قرارداد با بخش خصوصی این مشکل را مرتفع نمایند چرا که عدم جذب سهمیه توسط شرکتهای موزع تخلف است و باید به هر نحو ممکن نیاز منطقه را تامین کنند.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری عنوان کرد: شرکتهایی که توان جذب سهمیه را ندارند تعیین تکلیف خواهند شد و با شرکت های توانمند جایگزین خواهند شد.
وی خاطر نشان کرد: همچنین به منظور تقویت ناوگان حمل و نقل در حوزه گاز مایع تعداد ۱۴ کشنده با استفاده از تسهیلات صندوق کارآفرینان امید در حال پیگیری است که با اضافه شدن این تعداد مشکل ناوگان حمل و نقل مرتفع خواهد شد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مشاهده مشخصات مجوز در سامانه جامع رسانه‌های کشور

مشاهده مشخصات مجوز در سامانه جامع رسانه‌های کشور